درباره Antivirus IRAN

به نام بی نام او

گروه Antivirus IRAN  با ایجاد این وبگاه میخواهد خدمات فنی مناسب در جهت ایمنی رایانه های کاربران اینترنت و جلب رضایت ، به لحاظ ارائه محصولات قابل اطمینان مطرح جهانی را تأمین کند.از آنجا که دغدغه بسیاری از کاربران اینترنت ، مواجه شدن با حملات ویروسی است لذا این مجموعه سعی بر آن دارد که با ارائه ، معرفی و پشتیبانی از مشهورترین آنتی ویروس های دنیا ، آسایش را برای همه نوع از کاربران اینترنت فراهم سازد. 

در این وبگاه می خواهیم برای تمام سلیقه ها محصولات مناسب ارائه دهیم و البته درصورتی که کاربران گرامی گروه Antivirus IRAN را امین خود بدانید می توانیم به کاربران محترم مشاوره قبل از خرید ارائه دهیم.

از امکاناتی که در این وبگاه در اختیار شما قرار داده شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- ارائه اطلاعات کافی در مورد هر آنتی ویروس

- مقایسه آنتی ویروس ها و نتایج کشب شده در لابراتوارهای معتبر جهانی.

- قسمتی به نام بلاگ در نظر گرفته شده تا اخبار عمومی در مورد آنتی ویروس ها ، IT ، Network و سایر موارد عمومی و جذاب به شما کاربران ارائه خواهد شد.

- هر کدام از کاربران می توانند به عنوان همکار در فروش و ارائه محصول به کاربران دیگر به ما کمک کنند، تا علاوه بر کسب درآمد ، درجهت اشاعه فرهنگ استفاده از نرم افزارهای اورجینال گامی برداشته باشند.

- در صورتی که کاربرانی بخواهند در مورد فروش نسخه های تحت شبکه همکاری داشته باشند می توانند در خواست خود را به ما ارائه دهند.

- سعی شده است برای آن دسته از کاربرانی که امنیت تلفن آنها برایشان مهم است نیز خدماتی ارائه دهیم از برندهایی که نسخه Mobile Security را به بازار داده اند.

- امکان دادن رأی به هرکدام از محصولات در این وبگاه وجود دارد.

- در صورت وجود پیشنهاد یا انتقاد می توانید با ایمیل با ما در ارتباط باشید.

- تیم پشتیبانی به ۲۴ ساعته و در تمام طول هفته آماده ارائه خدمات می باشد. (اعم از ارتباط از طریق Team Viewer یا جوابگویی از طریق ایمیل)

دز مورد لایسنسهای ارائه شده در سایت آنتی ویروس ایران :

تمامی لایسنسهای ارائه شده سایت آنتی ویروس ایران و گروه های همکار اورجینال می باشد و به هیچ عنوان محصولی غیر اورجینال ارائه نمی گردد.

در بعضی از برندها نماینده مشتقیم شرکت تولید کننده و در بعضی برندها نیز از نماینده مجاز و قانونی شرکتهای تولید کنند خریداری می گردد. لذا کاربران گرامی می توانند با خیالت راحت محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایند.

در مورد ارزان بودن قیمت بعضی محصولات باید به استحضار برسانیم که , در بعضی موارد به دلیل خرید تعداد بالای محصولات و در نتیجه خرید قیمت پایین تر , امکان ارائه قیمت بهتر به کاربران وجود دارد و تمامی لایسنس ها اصل می باشند.

تمامی محصولات از سرور اصلی شرکت تولید کننده آپدیت دریافت می کنند و نرم افزار محصول نیز می توانید از سایت آنتی ویروس ایران و یا شرکت تولید کننده دریافت نمایید.

آنتی ویروس ایران نماینده مستقیم برندهای ایست نود32 , کسپرسکی , تراست پورت و 360 توتال سکیوریتی ( Qihoo ) محصولات خانگیی امین محصولات به صورت آنلاین ارائه می گردد.

در مورد برندهای بیت دیفندر ( شرکت بدر الکتریک ) - جی دیتا ( آرسس ایرانیان ) - کوئیک هیل ( داده پردازی ) - آویرا ( ارتباط امن - سیف سافت ) - بولگارد ( ارتباط امن )

امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات مناسب به شما عزیزان سالها دوستان خوبی را در کنار خود داشته باشیم.

موفق و پیروز باشید

خدمتگزار شما Antivirus IRAN

Copyright AntivirusIran © 2012-2017   |   كليه حقوق محفوظ و متعلق به آنتي ويروس ايران مي باشد