آنتی ویروس تراست پورت (TrustPort)

شرکت ارائه راه حل های امنیتی تراست پورت در سال 1991 در قالب شرکت AEC شروع شد. در ابتدا برنامه ها و نرم افزار ها مخصوص تامین نیازهای امنیتی کمپانی ها طراحی شده بود. محصولا امنیتی TrustPort از سال 2000 شروع به کسب جوایز مختلف کرد و بطور منظم در آزمون های سایت های معروف و قابل استناد مقاسه آنتی ویروسها ، همچون AV- Comparatives و Virus Bulletin در رده های بالا قرار گرفت.
در ژانویه سال 2008 حق مالکیت AEC به شرکت Cleverlance داده شد. Cleverlance یک شرکت برجسته و بزرگ ارائه راه حلها و خدمات در زمینه IT در اروپای مرکزیست. در ماه مارس سال 2008 ، TrustPort با جدا شدن بخش توسعه و گسترس AEC به عنوان یک شرکت مستقل تاسیس شد. همچنین TrustPort workstation به TrustPort PC Security تغییر نام پیدا کرد. در همین زمان TrustPort AntiVirus به عنوان یک محصول جداگانه برای مشتریانی که به ابزار امنیتی اضافی نیاز ندارند، تولید شد و همراه با دو محصول NET Gateway و TustPort WEB Filter به عنوان محصولات اصلی پکیج تراست پورت شناخته شد. دفتر اصلی کمپانی تراست پورت در جمهوری چک قرار دارد و دارای نمایندگانی در بیش از 70 کشور دنیا است.

مقایسه آنتی ویروس ها از نظر Av-Comparatives و Virus Bulliten و AV-Test را از این لینک مشاهده نمایید.

نیازهای نصب محصولات تراست پورت:

 

CPU: Intel Pentium IV or compatible

RAM: 512 MB
HDD: 600 MB free space

Supported operating systems • Windows 10, 8, 7 • Windows Vista • Windows XP

آخرین ورژن محصولات قدرتمند تراست پورت 

آنتی ویروس ضد باج گیر WannaCry و Adylkuzz و Petya

 

Antivirus

با آنتی ویروس تراست پورت شما یک سپر محافظتی اساسی در برابر نرم افزارهای مخرب و ویروس ها در کامپیوتر شخصی خود خواهید داشت، آنتی ویروس بصورت خودکار عمل بروز رسانی را انجام میدهد و همیشه برای متوقف کردن حتی آخرین ویروس ها، کرم ها، تروجان ها و نرم افزارهای منتشر شده آمده خواهد بود.
آنتی ویروس تراست پورت از یک تکنولوژی قدرتمند با دو موتور اسکن استفاده میکند و آنالیز هوشمند این محصول، این قابلیت را به شما میدهد که حتی آندسته از ویروسهایی را که هنوز شناسایی نشده اند را تشخصی دهید.

حفاظت بمحض هر دسترسی

هر برنامه ای که اجرا میشود و هر فایلی که باز میشود تحت بررسی آنتی ویروس قرار میگیرد و تلاش ها برای اجرای malware ها با دخالت آنتی ویروس و انسداد خطر مواجه میشود و با توجه با تنظیمات انجام شده در بخش رفع اشکال، فایل آسیب دیده تغییر نام پیدا کرده، قرنطینه میشود و یا بطور کامل حذف میشود.

سیستم نجاتگر دیسک

در صورت وجود آلودگی شدید در برنامه ها شما این امکان را دارید که یک سیستم نجات دیسک توسط ماژول آنتی ویروس بسازید. بعد از بارگذاری سیستم عامل توسط نجاتگر دیسک، شما قادر خواهید بود تا نرم افزارهای مخرب را از کامپیوتر خود پاک کنید.

سطح بالای شناسایی ویروس و نرم افزارهای جاسوسی

استفاده از دو موتور سطح بالای اسکن، بخش شناسایی آنتی ویروس تراست پورت را به یکی از بالاترین رتبه ها در جهان تبدیل کرده است. آنتی ویروس تراست پورت قادر است تا تمامی ویروس ها، کرم ها و تروجان ها را شناسایی و عملاً متوقف کند.

حالت خاموش

کاربران میتوانند بدون باز شدن پنجره های هشدار آزار دهنده، از تماشای فیلم، گوش دادن به موسیقی و اجرای بازی لذت ببرند، بطور مثال فرض کنید در طول یک جلسه که قرار است محصولی را توسط نرم افزار نمایش خود ارائه دهید، تمایلی برای نمایش خطر ها در طول ارائه ندارید، حالت خاموش در این موقعیت کاملاً شما را راضی نگاه خواهد داشت.
حالت خاموش بصورت کامل از کامپیوتر شما محافظت میکند حتی اگر شما پیامی در رابطه با بروز رسانی، هشدار های Malware و غیره دریافت ننمایید.

مقاومت در برابر حملات

سیستم فایل های آنتی ویروس از خودشان در برابر حملات توسط برنامه های ناشناخته برای تغییر آنها، محافظت مینمایند؛ به این صورت، malware ها دیگر شانسی برای از کار انداختن آنتی ویروس و اختلال در عملیات شناسایی نخواهند داشت.

بازرس برنامه ها

این لایه از محافظت به صورت دائم در پس زمینه اجرا میشود و تمام فعالیت های مشکوک را در سیستم فایل و سیستم رجیستری نمایش میدهد، نوارابزار ها و screensaver های ناشناخته غالباً بدون اطلاع کاربر در سیستم اجرا میشود و ممکن است برای سیستم عامل خطرناک باشند؛ بازرس برنامه های آنتی ویروس، کنترل کاملی بر روی تغییرات سیستم عامل ویندوز برای کاربر فراهم مینماید، این بخش همچنین قابلیت توسعه توسط نرم افزارهای شخص ثالث را دارد.

 

 

برای خرید این آنتی ویروس می توانید به بخش تراست پورت (TrustPort) فروشگاه آنتی ویروس در لینک زیر بروید

خرید آنتی ویروس (TrustPort)

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز کاربران 4.79 (226 رای)
آنتی ویروس تراست پورت (TrustPort) - 3.0 out of 5 based on 2 votes

Copyright AntivirusIran © 2012-2017   |   كليه حقوق محفوظ و متعلق به آنتي ويروس ايران مي باشد